›› Úvod  ›› Dotace  

Získejte štědrou státní dotaci na zateplení a obnovu rodinného domu!

Ministerstvo životního prostředí ve spolupráci se Státním fondem životního prostředí ČR připravilo pokračování dotačního programu Nová zelená úsporám (NZÚ) v rámci kterého se do roku 2030 rozdělí z evropských i národních zdrojů dotace v minimální výši 39 miliard korun.

OD 26.9.2023 LZE ŽÁDAT PENÍZE PŘEDEM NA KOMPLEXNÍ RENOVACI RODINNÝCH DOMŮ V NOVÉM DATAČNÍM PROGRAMU OPRAV DŮM PO BABIČCE

Ještě nikdy v historii Česka nerozdělil stát mezi občany na opravu jejich domů takovou obrovskou sumu peněz. Částka 40 miliard Kč ale ještě nemusí být konečná. Celkový objem finančních prostředků vyplacených na dotacích se v případě potřeby může vyšplhat až na 55 miliard.

 

Vzorový příklad možné dotace:

Při rekonstrukci domu „po babičce“ o celkových nákladech 1 850 000 Kč může rodina získat na dotacích až 1 230 000 Kč, tedy zhruba dvě třetiny celkových nákladů. K tomu umožní žadateli čerpat úvěr u stavební spořitelny s výrazně nižším úrokem, než by mohl získat od bank, aniž by za úvěr musel ručit. Zásadní změnou je možnost čerpat dotaci předem. Ministerstvo tím otevírá cestu k bydlení především mladým rodinám, které na rekonstrukci starého domu nebo chalupy nemají finanční prostředky.

 

Jak Vám pomůže společnost Mistral Paints?

  1. stačí vyplnit dotazník, uložit a odeslat emailem na adresu dotace@mistral-paints.cz  dotazník ZDE
  2. na základě vyplněných údajů Vám pomůžeme vybrat nejvhodnější dotační titul
  3. na základě uzavřené smlouvy připravíme veškeré potřebné podklady k podání žádosti (projekt navrhovaného stavu, energetický audit PENB, posudek autorizované osoby) a žádost včetně jejího podání na AIS SFŽP
  4. připravíme vizualizaci fasády domu po rekonstrukci – usnadní výběr vhodného odstínu a jejich kombinace!
  5. doporučíme certifikovanou realizační firmu a pomůžeme zpracovat návrh optimálního zateplení
  6. dodáme certifikovaný zateplovací systém Mistral TECTOTHERM
  7. po realizaci vypracujeme závěrečné zprávy a odešleme na SFŽP
 

Neztrácejte čas úmorným studováním dotačních podmínek a hledáním odborníků na zpracování projektu, energetického auditu, posudku, ověřené realizační firmy atd….a využijte zkušenosti odborníků!

 
 

Dotazník

 
 
Rychlý kontakt
Partnerské weby                Partnerské weby
Montana
Barvy Šestka
JISA COLOR

Otevírací doba Mistral Paints
         Distribuce Praha
         Po - Pá

              7.00 - 16.00
        
  
      

člen skupiny MIPA A.G. Německo
www.mipa-paints.com